Domov důchodců Náchod hledá nové spolupracovníky na pracovní pozici KUCHAŘ/KA – hlavní pracovní poměr s nástupem od 1.9. 2022.

Pracoviště : Domov důchodců Náchod, Bartoňova 903, 547 01 Náchod.

Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba (dle nastaveného harmonogramu směn), jednosměnný provoz, práce o víkendech ( 2 víkendy měsíčně ), příprava dietní a upravené celodenní stravy pro klienty zařízení. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s výhledem na prodloužení na dobu neurčitou.

Platové podmínky dle platného nařízení vlády č.341/2017 ( 5 platová třída)

Hrubá mzda : 19 200 – 23 100,- Kč ( plný pracovní úvazek )

( po zapracování přiznání osobního příplatku + další příplatky soboty, neděle a svátky)

Zájemci o tuto práci by měli splňovat pokud možno tyto základní předpoklady :
Vyučení v oboru, předchozí praxi nebo, případně zkušenost s veřejným stravováním.
Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a zájem o gastronomii.
Zájem o rozšíření kvalifikace a osobní, profesní rozvoj.

Jako státní zaměstnavatel Vám můžeme nabídnout a garantovat :
Dlouhodobou spolupráci na plný úvazek (HPP) možno i zkrácený, stálou práci v stabilní krajské, příspěvkové organizaci s garantovanými platovými podmínkami včetně příplatků za práci o víkendech a svátcích + osobní příplatek, možnost dalšího profesního rozvoje (podpora při získání výučního listu, školení a kurzy placené zaměstnavatelem). Příjemné prostředí, vstřícný a přátelský kolektiv, motivační finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, dobré dopravní spojení BUS. Zaměstnanecké bonusy, zvýhodněné stravování, příspěvek FKSP, příspěvek na penzijní připojištění atd. Vstřícné pracovní podmínky, moderní, materiálně technické vybavení gastroprovozu a odpovídající pracovní zázemí.

V případě, že máte o tuto práci zájem kontaktujte prosím pro další informace přímo zástupkyni vedoucí kuchyně DD Náchod paní Petru Tomášovou na telefonu 491 401 409, mobilu 720 190 741 nebo mailu vedouci.kuchyne@ddnachod.cz případně se dostavte osobně na adresu:

DD Náchod Bartoňova 903, 547 01 Náchod.

Adresa

Domov důchodců Náchod
Bartoňova 903
547 01 Náchod.
email: info@ddnachod.cz

images_foto_logo_kraj_hradec